HAKKIMIZDA
2006 yılında İzmir’in ilk outlet alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Selway Outlet, 100’ün üzerinde ulusal ve global marka ile İzmir’in tercih noktası olmuştur. 55.000 m2 toplam alanda 35.000 m2 kiralanabilir alan ile hizmet veren Selway Outlet, 500 araçlık açık otoparkı ile konforla alışverişi birleştirmektedir.

Eşsiz bir doğanın içerisinde, muhteşem deniz manzarası ile ziyaretçilerine açık havada alışveriş keyfi sunan Selway Outlet, aynı zamanda bulunduğu lokasyon ile tüm yolların kesişim noktasında ve #yolunuzunüstü ’ndedir. Kolay ulaşılabilirliği ve 360 gün indirimli alışveriş avantajı ile sadece İzmir’e değil tüm Ege Bölgesine hizmet veren Selway’de giyimden ayakkabıya, ev dekorasyondan mobilyaya, kozmetikten süpermarkete kadar her türlü ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz gibi, eşsiz deniz manzaralı yeme içme alanlarında günün en keyifli saatlerini yaşayabilirsiniz.

İzmir-Çeşme Otoyolunun her iki tarafına konumlanan Selway Outlet’te özel mimari tasarıma sahip iki ayrı köprü yaya geçidi ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.